OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Za tydzień Niedziela Palmowa. W związku z obecną sytuacją pozostańmy nadal w domu, łączmy się duchowo w modlitwie i bierzmy udział w transmisjach Mszy św. Na Msze św. zapraszam tylko osoby, które zamówiły intencję mszalną.

2. W Niedzielę Palmową przypada pierwsza niedziela miesiąca kwietnia. Jest to niedziela adoracyjna przy wystawionym NS. Zapraszam do adoracji NS w Żuławce Szt. do godz. 15.00. Kościół będzie otwarty. Proszę zachować wszelkie środki ostrożności, aby w świątyni nie było więcej niż 5 osób jednocześnie. Niech to będzie niedziela naszej modlitwy przy NS.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca i odwiedziny u chorych. Wyjątkowo w tym miesiącu odwiedzin u chorych oraz osób, których odwiedzam dwa razy do roku  nie będzie.

4. Zbieram ofiary na kwiaty i dekorację do Grobu Pańskiego. Datki można przekazywać również na konto parafialne.

5. Można kupić paschaliki na Wielkanoc, są wyłożone na stoliku w cenie 10zł, a w zakrystii paschaliki z wosku pszczelego po 5zł.

Poniedziałek, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok A, II