OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.  Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent. Przygotowanie do Bożego Narodzenia

2. Zapraszam na Roraty w środę i czwartek do Żuławki Szt. na godz. 6.00

3. Za tydzień pierwsza niedziela grudnia - niedziela adoracyjna. Po Mszy św. wystawienie NS oraz zmiana tajemnic różańcowych.

4. W tym tygodniu zapraszam do skorzystania ze spowiedzi św. od godz. 16.30 w środę w Jasnej w czwartek w Bukowie i w piątek w Żuławce Szt.

5. 04. grudnia w piątek przed południem odwiedzę chorych z NS.

6. W tym roku Pani Irena będzie rozprowadzać poświęcone opłatki na stół wigilijny w Kościele przed lub po Mszy św.

7. W tym roku ze względu na obecną sytuację pandemiczną Rekolekcje Adwentowe się nie odbędą. Spowiedź św. tradycyjnie przed Mszą św. Intencje mszalne, które zostały zamówione na czas Rekolekcji zostaną odprawione.

8. W zakrystii można kupić świece Caritas na wigilię.

9. Serdecznie dziękuję Różom Różańcowym za piękne wieńce adwentowe

10. Dziękuję Paniom: Krystynie Sałek Ewie Sokołowskiej Irenie Dywan za przygotowanie i założenie obrusów adwentowych oraz za całoroczną dbałość o bieliznę i szaty liturgiczne. Bóg zapłać.

11. Wskazanie Biskupa elbląskiego.

12. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszych Kościołów, świeże kwiaty, zgrabienie liści: Żuławka Szt. - rodzinie Zyska ; Jasna - rodzinie Mamczyńskim; Bukowo - rodzinie Paluch. Za tydzień zapraszam : Żuławka Szt. - rodzina Zaporowicz ; Jasna - rodzina Markowicz; Bukowo - rodzina Kruża.

Poniedziałek,
Rok B, I